Jak vydělávat peníze online s programem Amazon Associates

Vydělávání peněz prostřednictvím partnerských webů Amazon.com je založeno na principech Affiliate marketingu.

  1. Vytvořte blog, nebo webové stránky zaměřené na některou z mnoha kategorií internetového obchodu Amazon.com.
  2. Zaregistrujte svůj web, nebo blog do Affiliate programu Amazon.comAmazon Associates.
  3. Umístěte na své webové stránky partnerské odkazy, které povedou na produkty Amazon.com. 

Vše, co nyní potřebujete udělat, je přimět lidi k tomu, aby klikli na vaše partnerský odkaz. Když návštěvník vašeho webu klikne na partnerský odkaz a poté nakoupí na Amazonu, dostanete přibližně 8% z kupní ceny jako provizi za zprostředkování prodeje.

Mějte však na paměti, že váš cookie s affiliate Amazonem vyprší do 24 hodin po kliknutí. Nezajímáme se o tedy to, jak udržovat lidi na našich stránkách, ale chceme, aby se dostali na Amazon. Čím je vaše recenze lepší, tím větší je šance čtenáře kliknout.

3 tipy pro zvýšení zisků

  • Pokuste se vytvořit e-mailový seznam tím, že nabídnete bezplatného průvodce nákupem, výměnou za registraci. Tomuto seznamu odběratelů pak můžete posílat e-mailem nové recenze produktů Amazon.
  • Ujistěte se, že pro různé weby používáte různá identifikační čísla Amazon pro sledování. Zjistíte tak, které stránky vedou k vyšším ziskům.
  • 40% prodeje na Amazon pochází od prodejců třetích stran. Jejich zboží je uloženo v Amazonských skladech. Stačí zkontrolovat, co se prodává na Amazonu, a to vám ukáže jakým typům výrobků se daří nejlépe.