Vydělávejte sdílením obsahu

Vydělávat peníze nahráním souborů je jedním ze způsobů, jak můžete vydělat peníze online.

Máte-li nějaké soubory, které chcete sdílet s ostatními a víte, že je hodně lidí stáhne, pak můžete vydělat peníze na nahrávání souborů.

Jak to funguje?

Vytvořte si účet na jednom z těchto webových stránek a nebojte se, tyto typy stránek jsou většinou ve vlastnictví odborníků a jsou zajištěny. Vzhledem k tomu, že uchovávání souborů je pro vás a pro ně velmi důležité a šance na odtrhování je téměř žádná.

Nahrajte soubory a získejte odkaz, který vám web poskytne. Nyní musíte pouze propagovat odkaz na některé velmi populární místa na Internetu, jako je facebook, twitter, techcrunch, digitální bod a tak dále. Protože lidé budou hledat to, co potřebují, a pak jim poskytnete odkaz, a když určitý počet lidí stáhne váš soubor, možná je to ebook nebo mp3 song nebo nějaký film, který jste udělali, vyděláte peníze z webu, kde jste soubor nahráli.

Cokoliv můžete použít, pokud jste dost chytří, přemýšlejte o tom, co si lidé nejvíce stáhnout a poskytněte jim to. Peníze, které uděláte, závisí na velikosti souboru. Čím větší soubor, tím více získáte on-line, mnoho z těchto stránek vám také zaplatí víc, pokud jste z rozvinutějších zemí, nebo pokud jsou vaše downloadery, a někteří z nich mají pořadí zemí a kolik zaplatí určité zemi, takže nezapomeňte zkontrolovat, že na místě.

Vydělávání peněz tím, že nahrajete soubory, je poměrně snadné, ale najít dobré stránky k použití není.

To je důvod, proč jsem vytvořil tento seznam stránek, kde můžete vydělávat peníze online při nahrávání souborů.

Webové stránky k vydělávání peněz při nahrávání souborů:

ShareCash.org

Vydělejte peníze kopírování souborů. ShareCash je skvělý web, který umožňuje nahrát libovolný typ souboru, veřejně sdílet s odkazem, na který lze kliknout, stahovat soubor a vydělat peníze za velmi vysokou platbu za rychlost stahování. Stránky vám mohou poskytnout přibližně $ 1 – $ 20 za stažení. Spolu s nimi máte podporu své užitečné komunity, inovačních nástrojů, hloubkového reportingu a velmi flexibilního platebního systému. Způsoby platby: PayPal, Payza, Payoneer, Payquicker, bankovní převod a šeky.

Depositfiles.com

Depositfiles.com je jedním z vysoce důvěryhodných zdrojů na nahrávání, sdílení a vytváření příjmů. Umožňují vám nahrát libovolný typ souborů jako exe, mp3, mpeg, avi, rar, zip, jpeg, aplikace, hry, dokumenty apod. Získáte 5,00 dolarů tím, že se tam zaregistrujete. Stránka vám vyplácí 25 dolarů za 1000 stažení. Podle Scamadviser.com “Místo, které může mít vysokou úroveň důvěryhodnosti, stojí za to jen zkontrolovat zúčastněné země, protože by to mohlo naznačovat, že zboží bude dodáno ze zahraničí spíše než vašeho domovského státu.” Stačí se zaregistrovat zdarma a začít vydělávat peníze sdílením vašich oblíbených souborů online. Minimální výplata je 10 USD.

Uploading.com

Uploading.com je také populární souborový server, který vám pomůže zpeněžit vaše soubory a vytvářet příjmy na základě metody Pay Per Download. Můžete nahrávat soubory pomocí mobilní telefonu a zvyšovat výnosy tam, kde jste. Uploading.com vám zpravidla platí $ 1 – $ 100 v závislosti na popularitě a velikosti souboru. Můžete také připojit svůj prodejní program a dosáhnout 20% až 30% tržeb z prodeje.

Ziddu.com

Ziddu je vůdce v rozvíjejících se trzích. Ziddu je jedna z nejstarších a nejlepších webových stránek pro sdílení souborů a mezi všemi funkcemi, které se zaměřují na omezení stahování nebo jiné faktory. Při každém stahování budete zaplatit $ 0,001 z jakékoli země, minimální platba je  $ 10  s prahovými hodnotami plateb Paypal, pouze Moneybookers.

TurboBit.net

Turbobit je další oblíbené souborové místo s flexibilitou obchodního modelu a platebního systému. Při vstupu do TurboBit můžete získat až 20 dolarů za 1000 stažení. Dokonce vám zaplatí neúplné stahování. TurboBit má velmi nízkou výplatu $ 10 a může vám platit třikrát týdně. Kopírování a distribuce souborů z různých IP adres vám zaplatí 90% výnosů, ale pro vaše nahrání obdržíte 10% výnosů z každého kopírovaného souboru.

FileFactory.com

FileFactory je obrovské úložiště pro nahrávání souborů v různých formátech. Získáte úložný prostor o kapacitě přibližně 500 GB + neomezenou šířku pásma. Získáte přímý odkaz na stahování, organizujete soubory a složky a široce distribuujete odkazy na stahování na sociálních médiích, blogy a fóra, které generují výnosy. Platí vám asi 15 dolarů za 1000 stažení a 20% z prodeje členství prostřednictvím odkazů.

Uploaded.net

Poskytují vysoce zabezpečenou, flexibilní a nejrychlejší službu nahrávání souborů a zajišťují je bezpečně. Jsou vybaveny aplikací Google, aby procházeli a nahrávali váš soubor přímo z vašeho zařízení Android. Nahraná stránka je velmi oblíbená. Můžete získat hezký příjem pomocí partnerských odkazů.

Crocko.com

Crocko.com je dalším spolehlivým souborovým web hostingem a sdílením webových stránek, které vám zaplatí sazbou $ 1 za 500 stažení. Jsou velmi inteligentní ve svých službách, jako je hosting neomezených souborů, protože neexistuje žádný limit úložného prostoru nebo počtu souborů.

Easy-Share.com

Easy-Share vám poskytuje snadný způsob, jak vydělat peníze prostřednictvím 2 affiliate programů. Jedním z nich je platit za stažení a další je program pro sdílení příjmů. Můžete si zvolit nejlepší alternativu, která se vám líbí. Snadné sdílení vám poskytuje až $ 0,002 za stažení. Minimální výplata $ 10 s dostupným způsobem platby PayPal, Alertpay, Web money, bankovním převodem, ePassporte a přímým bankovním převodem. Provize je 20%.

Zdroje