Praktický workshop PRAVIDLO 10X poprvé v Praze

Knihu Pravidlo 10X od Grand Cardone jsem přečetl během pár dní. Myšlenky v té knize mě velmi zaujaly. Zaujaly mě natolik, že jsem si knihu přečetl podruhé. Dávalo mi to celé smysl, a proto jsem si to nejdůležitější zaznamenal na tento blog do série 10-ti článků. Z nich jsem vybral ty nejsilnější 10xmyšlenky a přetavil je do strategie 10x.

10x workshop

Rozhodl jsem se, že se podle nich začnu řídit.

Nic se však nestalo. Myšlenky uvízly někde v paměti, stejně jako jiné přelomové myšlenky.

Po 4 měsících se ale stalo něco, co jsem nečekal. Oslovila mne paní, která zastupuje Grant Gardoneho služby pro střední a východní Evropu. Poděkovala mi za pozitivní recenzi a nabídla účast na praktickém workshopu podle knihy Pravidlo 10x, který se bude konat v lednu v Praze.

Že by 10x myšlení fungovalo …

Co workshop slibuje:

Ve 4 krocích dozvíte, jak skoncovat s nevyužíváním svého potenciálu

“Slibuj méně a udělej více” nebo “Slibuj více a udělej ještě více” – kterým heslem se řídíte Vy? Pokud se přepočítáte v tom, kolik je zapotřebí vynaložit sil, aby se Vám něco podařilo, budete zklamáni a odradí Vás to. Tohle je často způsobeno tím, že špatně vyhodnotíte, kde je problém a tím pádem dříve či později usoudíte, že Váš cíl je nedosažitelný, což nakonec způsobí, že vhodíte do ringu ručník a napříště si zvolíte méně ambiciózní cíl, abyste příště Vy a Váš tým zůstali motivováni a měli lepší šanci na úspěch. Tento koncept měnění cílů za účelem potěšení všech povede k dalšímu úpadku pracovní morálky, snížení očekávání a následně dovedností. Jak z tohoto začarovaného kruhu ven? Pojďte se tento problém učit řešit s námi!

Proč je úspěch mimo můj dosah?

Bez ohledu na to, jak skvělý je Váš produkt, služba nebo myšlenka, vždy se objeví něco, co jste neočekávali nebo špatně naplánovali. Pokud jste podcenili dotaci času, energie a úsilí, potřebných k dosažení nějakého cíle, budete mít ve Vaší mysli, hlase, řeči těla a sebeprezentaci záchrannou brzdu v podobě „konce“. Nevytvoříte si potřebnou odolnost, která by vedla k úspěchu. Na druhou stranu, pokud správně vyhodnotíte potřebné úsilí, tato motivace vás přivede k tomu, abyste zaujali ten správný postoj. A následně i trh a konkurenti z Vašeho jednání pocítí, že jste silným hráčem a že se jen tak nevzdáte – a tím si získáte respekt a přístup ostatních k Vám se změní. Předělejte své plány tak, abyste měli jistotu dosažení svých cílů!

Jak efektivně využít vašich 350.000 hodin?

Zatímco většina lidí tvrdí, že si váží času, mnozí si neuvědomují, že o něm mnoho nevědí. Kdo „vytváří“ čas? Vytváříte si vlastní čas nebo ho někdo vytváří pro Vás? Co můžete udělat, abyste měli více času? Co znamená fráze „čas jsou peníze?“ Nakládáte s časem v tomto duchu? Co je to nejdůležitější, co byste měli se svým časem dělat? Všechny tyto otázky stojí za prozkoumání a žádají si Vaši pozornost, abyste mohli vytěžit maximum ze svého času. Pokud nevíte, kolik máte (nebo potřebujete) času jak s ním chcete nakládat?

Oblasti, kterých se bude worshop týkat:

Stanovování cílů

 • Definice úspěchu
 • Efektivní stanovování cílů
 • Průměrnost rovná se neúspěch

Příprava akčního plánu

 • 10X akční plan
 • Všudypřítomnost v byznysu
 • Akvizice vs. Zákaznická spokojenost

Realizace aktivit a řízení času

 • Stanovení priorit a time-management
 • Strach v byznysu
 • Úroveň nasazení a produktivita

Ověření dosažení cílů

 • Vyhodnocení výkonnosti a hlavních přispivatelů úspěchu
 • O kontrole a zvládání obviňování

Začínám věřit tomu, že 10xmyšlení funguje.

Pokud konceptu věříte jako já, zůčastněte se ho také.

Pro pilotní workshop navíc nabízí speciální 50% slevu. Vyjde pouze na 2.990 Kč bez DPH.

Registrace na workshop probíhá zde

Kapacita je omezena na 15 míst.