Dělejte vše naplno a přehánějte závazky

Všichni velcí velikáni na této planetě jsou ochotni hrát velké hry. Toto nastavení mysli je založeno na mýtu, že vaše energii, tvořivost a úsilí jsou materiální věci v omezeném množství, které nelze nahradit. Jsou určité věci v životě, které mají limity, ale vy sami žádné omezení nemáte, pokud si ty limity sami nenastavíte.

Je důležité, abyste ve své hlavě odstranili blok o provádění akcí, činností a abyste pochopili, že neexistuje žádný limit na to, kolikrát můžete znova realizovat nějakou akci. Můžete selhat nebo uspět tolikrát, kolikrát chcete a pak to udělat znovu a znovu.

Neexistuje žádné selhání, pokud se nevzdáte! Je možné, abyste “vyčerpali” všechnu svou energii či tvořivost. Je možné, aby vám došly nápady. Nikdy ale neztratíte schopnost přicházet s novými sny, mít více energie, přemýšlet kreativně, dívat se na situaci nebo událost jinak. Vždy tu bude další den – a další šance.

Proč nepřehánět svůj závazek a slib – a pak nedostat ještě více?

Velké nároky, přehnané závazky a extrémní sliby vás obratem oddělí od mas.

Jediný způsob, jak zvýšit počet schůzek, je zvýšit počet lidí, se kterému mluvíte, a znásobit důvody, proč by si měli udělat čas zrovna na vás.

Naučte se, jak se co nejdřív veřejně zavázat a přijdete na to, jak se ukázat poději.

allinPřehánějte své závazky, jděte do všeho naplno “all in”

Hrajte all-in jako v pokeru. Ale o mnohem důležitější sázky – úsilí, kreativita, energie, nápady a vytrvalost.

Provádějte akce na masivní úrovni, po kterých budou následovat další. Budete vytvářet nové problémy a dostanete se na další úroveň, která ohromí a vás samotné.