Buď všudypřítomný!

brand-you-logoTvé jméno je tvůj nejdůležitější majetek. Dokud nebudou lidé vědět, kdo jste, nikdo nebude věnovat pozornost tomu, co prezentujete.

Všudypřítomnost

První co musíte udělat, je prořítit se neznámem a dát vědět světu o tom, co dokážete a potom to neústupně dělat.

Možná byste chtěli být bohatí. Ale proč? Na co chcete peníze použít? Máte vyšší smysl, kterému chcete sloužit?

Slavní a vlivní lidé dosáhli tohoto statusu, protože jsou nuceni naplnit jejich účel psaním knih, vedením blogů, psaním článků, přijímáním debat a říkáním pořád ano, aby získali pozornost pro sebe, jejich společnosti a jejich projekty. To jsou výsledky myšlení ve velkém.

Nejdřív musíte učinit přísahu, že vaše značka, vaše myšlenka, váš nápad, vaše společnost, váš produkt, vaše služba zanechají na této planetě stopu. Abyste toho dosáhli, musíte se spojit s vaší komunitou. Musíte se účastnit akcí a být na nich vidět, psát do místních novin a být spojován s hráči vaší komunity. Jakmile to uděláte, dělejte vše, co je možné, abyste zůstali aktivní. Zařiďte, aby vás lidé viděli, četli, slyšeli a přemýšleli o vás. Říkejte ano na všechny možnosti, abyste mohli něco říci. Pište o tom, mluvte o tom, přednášejte o tom, co děláte a klidně vykřikujte na rohu ulice. Zavažte se k všudypřítomnosti.

Učiňte všudypřítomnost vaším trvalým cílem. Vaše jméno, vaše značka a reputace je vaším nejcenějším majetkem.

1 komentář u „Buď všudypřítomný!

  1. Pingback:Trendy digitálního marketingu 2020 | VM

Komentáře nejsou povoleny.